این چیزی نبود که انتظارشو داشتم!

منظور از خودم در این نوشته، صرفا خوده من نیست.همه ی انسان ها میتوانند جای من باشند، و این آن چیزی نبود که همه ی ما انتظارش را داشتیم.

بچه که بودم همیشه دوست داشتم سریعتر بزرگ بشم و الان بر خلاف اکثر ادما خیلی علاقه ای به بازگشت به اون دوران ندارم.ترجیح میدم اگر قراره بیخیالی طی کنم تو این سن اینجوری باشه نه اینکه برگردم به گذشته.

این روز ها حجمه ی عظیمی از نا امیدی ها و رو به زوال رفتنا منو احاطه کرده.شاید یه اتفاق خوشجال کننده ی غیرمنتظره بتونه یه شوکی بهم بده تا یه خورده از این زندگی رباتی فاصله بگیرم.

ولی با همه ی این حرفا و داستانا هنوزم به یه جا دیگه اعتقاد دارم.انگار یه نوری از دور داره سو سو زنان بهم امیدواری تزریق میکنه و میگه بالاخره اینجوری نمیمونه و همه چی عوض میشه.حالا این تغییر میتونه خوب باشه و همه چی روبراه بشه و میتونه بد باشه و مجبورم کنه پشت سرمو نگاه کنم که داره صدام میکنه. مرگ

من به هیچ عنوان از مرگ نمیترسم چون عاشق کهکشانم.(حتی اگه میشد و میتونستم به صورت داوطلابانه میرفتم تو یه سیاه چاله)

چون منطق منه انسان از مرگ هیچی نمیدونه. یعنی وقتی به مرگ فکر میکنم نمیتونم هیچیو تصور کنم.

با همه ی این حرفا این دوراهی اون چیزی نبود که من از بزرگیم تو بچگیم انتظار داشتم.

یه جورایی دوست ندارم منم مثله کلی انسان دیگه درگیر این زوال و فنا و این نا امیدی ها بشم چون نمیخوام اینجوری باشم.

به نظر من ما حالا که به این دنیا فرستاده شدیم قراره یه کارایی بکنیم و من ترجیح میدم در این بین جزء اون دسته از ادمایی نباشم که دنیارو خلاصه میکنن تو کتابای قدیمی و سخنان فیلسوفانو علما. درواقع حرفه من اینه : کونه لقه همشون . اگر همه ی اینا میخوان بگن زندگی ارزشه اینو نداره که بخوای باهاش بجنگی، من میجنگم.نه شعار گونه نه افراطی نه هیچ چیزه دیگه.

رسالت حضور من تو این دنیا اینه که ازش لدت ببرم با اینکه همه کمر به کشتن و از بین بردن این اذت ها سفت کردن.

و در آخر همه ی این حرفا اون چیزی نبود که انتظارشو داشتم !

 

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *