با دوز و کلک هر کاری میشه کرد!

دوز و کلک

خب داستان از این قراره که من تقریبا 2 ماه رفتم واسه گواهینامه رانندگی ثبت نام کردم.

یکی از مهم ترین بخش های ثبت نام برای دریافت گواهینامه رانندگی اینه که برین پیش دکتر چشم پزشک معتمد راهنمایی رانندگی.هرچند که این بابا دکتر چشم پزشک نیست.این دکتر درواقع میشینه یه سره اتاق و شما هم میشین یه سره دیگه اتاق و چنتا از این علامتایی که برای اندازه گیریه میزان ضعف چشمه رو بهتون نشون میده و شما هم باید بگید که کدوم طرفین و در آخر از همه هم اگه مرد باشید(زنان رو نمیدونم) میگه که آستین پیرهنتو بزن بالا :/ درواقع میخواد ببینه که شما روی دستتون جای زخم چاقویی چیزی دارین یا نه و البته که اگر تتو هم داشته باشید بدون هیچ چونو چرایی میفرستنتون پیش دکتر اعصاب و روان 😐

حالا این رفتنه پیشه دکتر اعصاب و روان هم مشکله حادی نیست ولی مشکله اصلی اینه که وقتی برید پیش دکتر اعصاب و روان مدت اعتبار گواهینامه شما به جای 10 سال میشه 2 دوسال.

از قضا یا غذا یا غزا یا هرچی منم یه تتوی نسبتا بزرگ روی دستم دارم(یه متنه انگلیسی : Live Free Die Free – که البته بعدا درباره این متن هم میگم براتون) و اگه قرار بود اون تتو رو ببینه گواهینامه من به جای 10 سال 2 سال اعتبار میداشت.

حالا کاری که من کردم اینه :

یه شب که از سر کار برمیگشتم رفتم به یه مغازه لوازم آرایشی فروشی و گفتم که خانم من باید برم یه جایی که میخوام تا نیم ساعت یه ساعت این تتو معلوم نشه . کرمی پودری چیزی دارین که کاره منو راه بندازه یا نه؟ که خب یه کرم و یه کرم پودر بهم داد و منم خوشو خرم رفتم خونه.

فرداش که رفتم دکتر چشم پزشک گفت آستینتو بزن بالا منم خیلی با اعتماد به نفس زدم بالا و بینگو 🙂 انگار نه انگار که اونجا تتویی هست اصلا.

خلاصه که با دوز و کلک هر کاری میشه کرد که این یه نمونه سادش بود.

 

3 دیدگاه در “با دوز و کلک هر کاری میشه کرد!”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *